HAKKIMIZDA
 

MESKEN ÇELİK YAPI, 22 yıllık inşaat deneyiminin ardından çelik yapı sistemindeki üretimine ilk olarak 2008 yılında Erzincan’da başlamıştır. Deprem denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Erzincan’da depreme dayanıklı konut ihtiyacıyla birlikte hızla gelişen firma; tüm yasal ve patent haklarına sahip olduğu “gazbetonlu çelik yapı” sistemi ile dünyada ve Türkiye’de öncü olan bu üretim şekliyle uzmanlardan ve tüketicilerden tam not almıştır.

MESKEN ÇELİK YAPI, konut sektöründe “inşaat” kavramına son veren, önceden üretilmiş hazır yapı elamanlarının sahada kısa sürede kurulumunu sağlayan, tüketici odaklı bir yapı sisteminin öncüsü olarak hizmet vermektedir. Japon yapı sisteminden esinlenerek geliştirilen bu yapı şekliyle, konut üretimi yanında sunduğu mühendislik ve mimarlık hizmetleriyle müşterilerini en kısa sürede güvenilir, uzun ömürlü, kullanışlı ve ekonomik konutlarla buluşturmaktadır.

Mesken Çelik Yapı
Ünlü deprem profesörü Şener Üşümezsoy, firmamızı ziyareti esnasında gazbetonlu çelik sistemimizi inceledi ve tam not vererek tebrik etti


Yönetim anlayışımız, geleneksel betonarme yapılara göre çok daha hafif ve güvenli, diğer prefabrik türlere göre ise çok daha sağlam ve uzun ömürlü olan bu yapı sistemini, kişiye özel ihtiyaçları ve talepleri dikkate alarak sunmaktır.

Şirketimiz, müşterileri için kalite ve yüksek hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, uzun dönemde kalıcı ilişkiler kurmayı hedeflemiştir.